Hakkımızda

shape
Çelebi Çilingir
Çelebi Çilingir
Çilingir hizmetlerinde değişmekte olan bütün koşullara ve yeniliklere öncülük eden Çelebi Çilingir çilingircilik alanında kaliteli ve güvenilir gelişmiş olan bütün cihazlarla çalışarak alanında farklı olmayı sürdürmektedir.

Çilingir hizmetlerimizle her zaman dikkat çeken bir yapıdayız. Çelebi Çilingir olarak uzun bir süredir ev ve otomobillere dair faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Bununla beraber kendimizi geliştirmeye de devam ederek, geleneksel yöntemlerle sınırlı kalmamaktayız. Ancak bu şekilde müşterilerimizin mağduriyetlerini kalıcı olarak giderebileceğimiz düşüncesi içerisindeyiz. Garantili, uygun fiyatlı ve güvenli hizmet anlayışımızı her zaman gösteriyoruz. Ev ve otomobilleri baz alarak faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Çelebi Çilingir desteğimizi an be an ortaya koymaktan da geri durmuyoruz. Kilit değişimi, anahtar kopyalama, kapı açma hizmetlerimizle de öne çıkan bir halde destek veriyoruz.

Çelebi Çilingir Hizmetlerimiz

Var olan hizmetlerimiz temel olarak ev ve araç kapılarına odaklı olarak ortaya çıksa da bununla sınırlı değiliz. Aynı zamanda da teknolojik güvenlik önlemlerine dair faaliyetlerimizi de yürütmekteyiz. 7/24 müşterilerimize destek vererek; gece gündüz demeden yanlarında oluyoruz. Motorlu ekiplerimiz sayesinde en geç yarım saat içerisinde talep edilen işlemleri hayata geçirmeye başlıyoruz. Bununla beraber kaliteli çilingir hizmetlerimizi her an gösterebilmekteyiz. Haftanın her günü her saatinde devreye girerek; uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde sorunları ortadan kaldırmaktayız. Böylelikle daha güvenli kapılara sahip olmanızda destek verdiğimizi göreceksiniz. Kilit değiştirme ve onarma işlemlerimizle sınırlı kalmayarak farklı hizmetlerimizi de ortaya koymaktayız. Elektronik kilit satışını ve montaj işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle daha güvenlikli bir alan yaratmanıza da vesile olmaktayız.

Çelebi Çilingir Hizmet Bedellerimiz

Hizmetlerimiz geniş bir yelpazede ortaya çıktığından ötürü kullanıcılarımızın istediği şartları karşılamaktayız. Sadece hizmet kalitemizle değil fiyatlarımızla da övünen bir yapıya sahibiz. Ücretlerimizi şeffaf bir biçimde ortaya koyarak; profesyonel hizmetlerimizi bu şekilde yürütmeye de devam etmekteyiz. Böylelikle her bir müşterimizin istedikleri gibi bir olanağa ulaşmalarında her türlü desteği veren bir tavır takınmaktayız.
Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi
  24 Saat Açık
 • Salı
  24 Saat Açık
 • Çarşamba
  24 Saat Açık
 • Perşembe
  24 Saat Açık
 • Cuma
  24 Saat Açık
 • Cumartesi
  24 Saat Açık
 • Pazar
  24 Saat Açık
Bize Ulaşın
Bizim İçin Ne Dediler?
Çelebi Çilingir
Çelebi Çilingir gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.

Muhammet Pehlivan

Çelebi Çilingir sayesinde aracımın kapılarına zarar verilmeden, 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde aracımın kapılarını açtılar. Kaybolan anahtarımı ise tekrardan yeni bir anahtar yaparak tarafıma teslim ettiler, güvenilir olmaları beni mutlu etti.

Cihan Saraç

Sultangazi'nin en kurumsal firmalarından biridir, müşteri memnuniyetleri çok üst düzeyde. Tam dedikleri saatte adresime kadar geldiler, beni mağdur etmediler kısa sürede kapım açıldı ve ek olarak da kilit değişimi yaptırdım. Çok memnunum teşekkürler.

Ömer Atik

Çelebi Çilingir, Sultangazi'nin en büyük çilingir firmalarından olmasından dolayı kendilerini tanıyorum. Dörtyol meydanda bulunan ofisleri sayesinde kendi bu taraflarda bilindik bir esnaftır. İşini hakkıyla yapıyor, teşekkürler.

Semih Duran

Sultangazi Habipler mahallesinde bulunan evimin anahtarını tatil dönüşü kaybettim, evime en yakın konumda olan Çelebi Çilingir sayesinde tatilim tam anlamıyla zehir olmadan hızlıca çözüm ürettiler kapımı açtılar. Ortalama bulunduğum adrese 20 dakika da geldiler.
shape1
Çelebi Çilingir
Sıkça Sorulan Sorular
Sizinle İletişime Nasıl Geçebilirim?

Çelebi Çilingir ile iletişime geçmek için, 0551 426 52 52 nolu numaradan 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Firmamız 7/24 Acil çilingirlik hizmeti sunmaktadır.

Gece'de Kilit Değiştirmeye Geliyormusunuz?

Evet, firmamız bulunduğunuz yere maksimum 20 dakika içerisinde ulaşım sağlayıp sizlerin dertlerine çözüm üretiyor. Çelebi Çilingir gece - gündüz hizmet veren bir kurumsal firmadır.

Anahtarımı Kaybettim Nasıl Açabilirim?

Evinizin veya şahsi aracınızın anahtarını kaybettiyseniz veya anahtar için herhangi bir kırılma söz konusu olduysa bu durum için Çelebi Çilingir ile iletişime geçebilirsiniz. Çelebi Çilingir, 7 gün 24 saat hizmet vermekte kurumsal bir firmadır. Güvenilir ve bulunduğunuz bölgeye dakikalar içerisinde ulaşım sağlayıp kilitli olan kapıyı açar.

Servis Süresi Ne Kadar?

Çelebi Çilingir, bulunmuş olduğunuz noktaya konum atmanıza gerek kalmadan, sadece mahalle - sokak bina numarası bildirerek ortalama 20 dakika içerisinde gelmesini sağlayabilirsiniz. İşlem süresi, kilidin modeli - kapının modeli - aracın modeline göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama toplam işlem süresi 5-20 dakika arasında değişmektedir.

Kapımın Arkasında Anahtar Kaldı Nasıl Açabilirim?

Kapının arkasında anahtar kaldı ve kapı kapandı ise bu durum için güvenilir bir çilingire ihtiyaç duyabilirsiniz. Çelebi Çilingir ile sizlerde güvenilir bir hizmetten faydalanabilirsiniz.

Kilitlere Zarar Vermeden Kapı Açılır mı?

Nalburiye & Hırdavat kategorisinde yer alan ve halk adında maymuncuk olarak bilinen set sayesinde kapınızın kilidine zarar verilmeden kapı açma işlemleri güvenilir bir şekilde Çelebi Çilingir tarafından gerçekleşir.

Sizi Arayalım
Çelebi Çilingir
Çelebi Çilingir hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Çelebi Çilingir hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.